Tworzenie stron www częstochowa

Niezależnie w jakiej branży działasz, internet jest dziś jednym z najbardziej skutecznych kanałów sprzedaży towarów i usług. Posiadanie własnej, nowoczesnej i skutecznej strony internetowej to pierwszy i najważniejszy krok, by zdobyć nowych klientów dla Twojej firmy. Wiele osób zastanawia się, czy jakakolwiek obecność w sieci jest im w ogóle potrzebna i czy przyniesie jakiekolwiek skutki. Jeśli myślisz o rozwoju swojej firmy to działania internetowe powinny być na pierwszym miejscu Twoich priorytetów. Klienci, do których kierujesz swój produkt korzystają z internetu i jest to argument, który powinien przekonać Cię, że warto być aktywnym w sieci. Budowa strony internetowej to element od którego bez wątpienia należy rozpocząć drogą marketingu internetowego i sprzedaży online. Zanim dokonasz wyboru odpowiedniej firmy, zapoznaj się z poniższymi informacjami i zobacz, jak wykonywane są profesjonalne serwisy internetowe, blogi i strony firmowe.

Jak wygląda profesjonalne tworzenie stron www?

Na profesjonalną stronę internetową składa się kilka niezwykle ważnych czynników. Warto zwrócić na nie uwagę, szczególnie ze względu na coraz popularniejsze tanie usługi, oparte na darmowych szablonach lub automatycznie generowanym kodzie źródłowym. W twist stawiamy na indywidualne, dopasowane do klienta projekty, które nie tylko posiadają atrakcyjny wgląd, ale także zorientowane są na skuteczną sprzedaż i konwersję.

Użyteczność i UX

Przygotowując każdy projekt strony internetowej staramy się przede wszystkim „wejść w buty” Twojego potencjalnego klienta. To z myślą o tym, czego może poszukiwać na stronie i co jest dla niego ważnie projektujemy pierwsze makiety stron. Kładziony na użyteczność (usability) i user experience (UX) nacisk pomoże czuć się Twoim klientom swobodnie na Twojej stronie internetowej oraz sprawnie przejść proces, którego finałem będzie zamówienie produktu lub kontakt z Twoją firmą. Strona internetowa powinna być ponadto zaprojektowana w spójny i przejrzysty sposób, a nawigacja powinna być intuicyjna.

Projektowanie stron - nowoczesny design

Design to jeden z najważniejszych elementów budowy strony internetowej. Na podstawie tego, jak od strony graficznej wygląda Twoja strona internetowa większość klientów ocena Twoje usługi. Podobnie jak chętniej sięgamy w sklepach po produkty posiadające ciekawie zaprojektowane opakowanie, tak samo nikt nie skorzysta z usług Twojej firmy, gdy jej internetowe „opakowanie” będzie nieestetyczne i zaniedbane. W naszych projektach stawiamy na nowoczesność i tworzymy layouty zarówno zgodne z panującymi trendami, jak i ponadczasowe.

Nowoczesny i niezawodny kod

W procesie kodowania realizowanych przez nas projektów korzystamy z najnowszych wersji języka HTML, CSS i JavaScript. W swoich projektach nie korzystamy z gotowych, darmowych szablonów. Struktura strony jest zawsze pisana indywidualnie, a cała strona oparta jest na popularnym frameworku. Każda strona przed przesłaniem do klienta weryfikowana jest pod względem błędów kodu. Tworząc witryny bazujemy na ogólnie przyjętych przez profesjonalnych programistów normach, dzięki czemu w naszych projektach z łatwością odnajdzie się każdy web developer.

Responsywne strony www

Ruch z urządzeń mobilnych stanowi coraz większy odsetek internautów. Aby sprostać ich wymaganiom wszystkie z tworzonych przez nas stron są responsywne, dzięki czemu mogą łatwo dostosować się do wielkości ekranu, gwarantując użytkownikom swobodę przeglądania treści. Dostosowanie do urządzeń mobilnych jest ponadto coraz silniej promowane przez wyszukiwarkę Google i ma wpływ na pozycje w wynikach wyszukiwania. W naszych projektach wykorzystujemy framework Bootstrap, dzięki czemu wszystkie strony działają niezawodnie na każdym urządzeniu.

Optymalizacja strony internetowej

Zajmujemy się nie tylko tworzeniem stron, ale także ich pozycjonowaniem. Dzięki temu możesz mieć pewność, że stworzona przez nas strona będzie w pełni zgodna z wytycznymi wyszukiwarek internetowych i stworzona specjalnie pod kątem fraz, które mogą wpisywać Twoi potencjalni klienci. W skład wykonywanej optymalizacji wchodzi optymalizacja kodu strony, jej struktury oraz szybkości ładowania. Dzięki temu nie będziesz musiał ponosić kosztów optymalizacji, decydując się na usługi pozycjonowania.

Jeśli poszukujesz firmy, która wykona dla Ciebie profesjonalną stronę internetową, dopasowaną do profilu działalności firmy - zapraszamy do skontaktowania się z nami. Przygotujemy wycenę projektu i opiszemy zasady współpracy.

DARMOWA WYCENA Zadzwoń Napisz SMS