Pozycjonowanie stron www częstochowa

Jednym z najważniejszych powodów, dla których tworzy się strony internetowe jest dotarcie z określonymi informacjami do konkretnej grupy docelowej. Niezależnie od tego, czy posiadasz niewielką stronę firmową, czy sklep internetowy, priorytetowym elementem zawsze jest sprzedaż (w formie zakupów online lub poprzez kontakt mailowy i telefoniczny). W większości przypadków proces zabiegania o klienta kończy się na samym stworzeniu strony, której prawie nikt nie odwiedza, a ilość sprzedanych towarów i usług można policzyć na palcach. Skuteczna aktywność w internecie to jednak w rzeczywistości nieustanny wyścig o klienta, a wygrywają w nim Ci, którzy wiedzą kim jest ich klient, jak do niego dotrzeć oraz jak przekonać go do wybrania właśnie naszej usługi. Jedną z najbardziej skutecznych dróg do Twoich klientów jest pozycjonowanie stron, a zwycięża w tym wyścigu tylko 10 pierwszych wyników wyszukiwania. Jak znaleźć się na premiowanych miejscach? Najszybsze, najbezpieczniejsze i najbardziej skuteczne rozwiązanie to skorzystanie z profesjonalnych usług pozycjonowania.

Jakie korzyści przynosi pozycjonowanie strony internetowej?

Większa ilość klientów

Pozycjonowanie to zdobywanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania dla fraz, których szukają Twoi klienci. Daj się znaleźć tym, który potrzebują Twoich usług.

Stabilny biznes

Profesjonalne pozycjonowanie daje stabilne efekty. Dzięki wysokim wynikom będziesz mógł liczyć na stałą wysokość sprzedaży, nie martwiąc się o ilości klientów w najbliższych miesiącach.

Prestiż marki

Naturalne wyniki wyszukiwania to najbardziej cenione źródło informacji dla klienta. Ruch pochodzący z takich źródeł jest zorientowany na zakupy, a potencjalny klient obdarza stronę większym zaufaniem niż te, na której trafił ze sponsorowanych reklam.

Długofalowe efekty

Pozycjonowanie to proces długoterminowy. W przeciwieństwie do reklam nie stracisz klientów w chwili wyczerpania się budżetu reklamowego. Każda wydana złotówka buduje realną wartość Twojej domeny, której nigdy nie stracisz.

Jak wygląda profesjonalne pozycjonowanie?

Pozycjonowanie strony internetowej to proces niezwykle złożony i wymagający nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim zrównoważenia i cierpliwości. Tylko profesjonalnie zrealizowana usługa zapewni Ci stabilność i bezpieczeństwo. Wybierając usługi realizowane przez amatorów możesz spotkać się z praktykami niezgodnymi z wytycznymi Google, które nie przyniosą żadnych efektów lub poskutkują nałożeniem kar na Twoją domenę, co może całkowicie wykluczyć ją z wyników wyszukiwania.

W twist stawiamy na bezpieczeństwo Twojej strony www. Wszystkie wykonywane przez nas działania oparte są na przemyślanych, sprawdzonych i skutecznych strategiach, które wypracowaliśmy bazując na naszym doświadczeniu. Zawsze zależy nam przede wszystkim na dobru naszych klientów, dlatego nie tylko pozycjonujemy, ale także dzielimy się wiedzą, doradzamy i wskazujemy rozwiązania, które dadzą najlepsze wyniki Twojej firmie. Nasze działania- kompleksowa obsługa pozycjonowania, to nie tylko zdobywanie pozycji, ale szeroko zakrojona obsługa strony w zakresie pozycjonowania i optymalizacji, dająca wielopoziomowe efekty.

Dobór słów kluczowych

Proces pozycjonowania rozpoczynamy od analizy branży, w której działa Twoja firma oraz odpowiedniego doboru fraz, na które warto rozpocząć pozycjonowanie częstochowa. Frazy dobieramy w taki sposób, aby gwarantowały nowych klientów oraz odpowiednią konwersję. Proces ten oparty jest na naszym doświadczeniu w zakresie marketingu internetowego, analizie branży i konkurencji oraz danych Google dotyczących ilości zapytań dla poszczególnych fraz. Przygotowana lista fraz pozwoli nam wspólnie wybrać te zapytania, na które rozpoczniemy pozycjonowanie Twojej strony.

Optymalizacja strony

Kolejnym krokiem procesu pozycjonowania strony jest jej optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dziś jest to jeden z najważniejszych elementów zdobywania wysokich pozycji w Google. Prace w zakresie optymalizacji rozpoczynamy od przeprowadzenia niezbędnych audytów oraz od prac nad jej użytecznością, tak, aby cechowała się ona skutecznością i wysoką konwersją. Prace optymalizacyjne są następnie przeprowadzane w zakresie kodu strony (eliminacja błędów, dodanie niezbędnych elementów, optymalizacja linków wewnętrznych oraz linków wychodzących) oraz treści, tak aby były one zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania, a zarazem miały potencjał sprzedażowy.

Linkowanie (link buliding)

W pełni zoptymalizowana witryna jest następnie linkowana w bezpieczny i skuteczny sposób. Nasze działania cechuje ręczne zdobywanie linków ze stron bardzo wysokiej jakości. Dzięki temu osiągane pozycje są stabilne, a ryzyko nałożenia kar przez Google jest zminimalizowane w największym możliwym stopniu. Linki pozyskiwane są zarówno ze specjalnie tworzonego zaplecza, jak i z działań marketingu szeptanego i content marketingu. Przed rozpoczęciem procesu linkowania przygotowujemy dla każdego klienta strategię zdobywania odnośników do strony, która realizowana jest przez cały okres współpracy.

Analizy i raporty

Wszystkie nasze działania przedstawiane są w postaci rozbudowanych raportów, dostarczanych na koniec każdego cyklu prac. Staramy się w nich jasno przedstawiać realizowane prace oraz ich zasadność i wpływ na Twoją stronę internetową. Do raportów dostarczamy także zaawansowane analizy opracowywane na podstawie narzędzi analitycznych. Dzięki nim przekonasz się, w jakim stopniu działania z zakresu pozycjonowania i optymalizacji wpłynęły na Twoją stronę oraz rozwój Twojego biznesu. Dowiesz się także, jak zachowują się klienci na stronie internetowej, które działania warto dalej rozwijać, a które nie przynoszą zakładanych efektów. Na podstawie przygotowywanych analiz będziemy mogli z łatwością określić kierunek dalszych prac marketingowych, skupić się na działaniach przynoszących największe zwroty z inwestycji i przygotować kompletną strategię działań w zakresie marketingu internetowego.

Od lat zajmujemy się kompleksową obsługą stron w zakresie pozycjonowania, obsługując klientów z całego kraju. Bardzo chętnie rozpoczniemy współprace także z Twoją firmą. Jeśli chciałbyś poznać warunki współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

DARMOWA WYCENA Zadzwoń Napisz SMS