O nas

Cześć. Jesteśmy twist i chętnie pomożemy Twojej firmie skutecznie działać w internecie. Nasz zespół to grupa młodych i kreatywnych ludzi, którzy posiadając ponad 6-letnie doświadczenie w marketingu internetowym postanowili działać pod wspólnym szyldem agencji interaktywnej. Realizujemy usługi z zakresu tworzenia stron internetowych, pozycjonowania i optymalizacji, marketingu w mediach społecznościowych, brandingu i budowania wizerunku w internecie, public relations oraz kompleksowej obsługi marketingowej i inboud marketingu. Pomożemy Twojej firmie rozwinąć skrzydła w internecie. Opracujemy szczegółową strategię działania, która zwiększy Twoją sprzedaż, wzmocni Twoją markę i uczyni z internetu najważniejsze źródło przychodu Twojej firmy. Nie wierzysz? Skontaktuj się z nami i pogadaj - też jesteśmy ludźmi.

Czym wyróżniają się nasze usługi?

Profesjonalne podejście

W każdy projekt wkładamy dużo serca i dużo pracy. Nie idziemy na łatwiznę, nie korzystamy z półśrodków. Profesjonalizm i dopracowanie w każdym calu gwarantowane.

Kreatywność

Idziemy zawsze pod prąd, wbrew utartym schematom. Tylko wyjątkowość i originalność zapewni Ci skuces. Nie powielamy nudnych schematów, kreujemy nową wartość, której nie znajdziesz nigdzie indziej.

Potrafimy doradzić

Niestety, dziś ciężko o dobrą radę. Jeśli zapytasz nasz o jakąś formę działań i będziemy wiedzieć, że to nie wypali to po prostu Ci to powiemy, zaproponujemy coś lepszego. Nie zacieramy rąk i nie myślimy tylko o fakturach. Myślimy o naszych klientach.

Klient przede wszystkim

Takie banały pisze każdy. Nasz klient nasz Pan, a potem rozstajecie się z hukiem. U nas jest inaczej. Działamy na partnerskich zasadach, gramy w otwarte karty. Liczy się nasz wspólny sukces i współpraca, która potrwa dłużej niż minimalny okres trwania umowy.

Edukujemy

Czarna magia? Nic z tych rzeczy. Wyjaśnimy Ci, dlaczego działamy tak, a nie inaczej, czemu jedna akcja ma sens, a inna nie. Zaufanie to podstawa dobrej współpracy, dlatego chętnie dzielimy się wiedzą na temat tego, co robimy.

Oceniają nas efekty

Nie będziemy mydlić Ci oczu frazesami. Ze wszystkich działań dostaniesz raport, przeanalizujemy wszystko co się da i pokażemy, że to co robimy przynosi efekty, choć je zauważysz nawet bez naszej analizy.

Chcesz rozpocząć działania w interenecie dla swojej firmy? Może szukasz pozycjonowania, kogoś kto zrobi nową stronę internetową, albo poprowadzi działania marketingowe? Świetnie trafiłeś. Zapraszamy do kontaktu, napisz tylko co Cię interesuje, podaj adres swojej strony lub opisz czym zajmuje się Twoja firma. Odpiszemy najszybciej, jak będzie to możliwe.

DARMOWA WYCENA Zadzwoń Napisz SMS