Agencja social media częstochowa

Social media to portale i strony internetowe, za pośrednictwem których użytkownicy rozpowszechniają między sobą treści, wchodząc nieustannie we wzajemne interakcje. Media społecznościowe w ostatnich latach przeszły olbrzymią ewolucję, a popularyzacja takich platform jak Facebook i Twitter sprawiła, że stały się doskonałym miejscem dla działań marketingowych wszystkich firm. Profesjonalizacja realizowanych w social media działań sprawiła, że za pośrednictwem popularnych portali można nie tylko budować pozytywny wizerunek marki, ale także realizować skuteczną obsługę klienta oraz akcje sprzedażowe, których wyniki można dokładnie zbadać i przeanalizować. Poniżej dowiesz się, w jaki sposób marketing w mediach społecznościowych może pomóc w rozwoju Twojej firmy. Zobaczysz także, w jakich obszarach działa nasza agencja. Choć aktywność Twojej firmy w tym kanale marketingowym może wydać się czasem bezzasadna, to szeroki wybór platform i możliwości działania sprawiają, że marketing w social media realizować można niezależnie od branży, w której działasz.

W czym pomaga marketing w mediach społecznościowych?

Budowanie wizerunku marki

Firmowy profil to najlepsze miejsce na ukazanie „ludzkiej” twarzy Twojego biznesu i budowanie trwałych relacji na linii marka-konsument.

Wsparcie sprzedaży

Social media dają rozbudowane możliwości realizowania kampanii sprzedażowych, zarówno w firmie marketingu bezpośredniego, jak i reklamy.

Obsługa klienta

Profil w mediach społecznościowych to chętnie wybierane przez klientów miejsce na pytania dotyczące Twoich usługach, którego powinieneś zaniedbywać.

Monitoring dyskusji

Social media to pole ciągłych dyskusji. Skutecznie działania pomogą Ci być tam, gdzie mówi się o Twoich produktach lub dyskusja posiada charakter sprzedażowy.

Obsługa social media

W twist oferujemy naszym klientom pełen pakiet usług w zakresie marketingu w mediach społecznościowych, który łączy w sobie działania mające na celu budowanie wizerunku, wsparcie sprzedaży produktów i usług oraz stałą moderacje i prowadzenie profilu. Przekonaj się, w czym możemy Ci pomóc.

Strategia komunikacji w social media

Przygotujemy i wdrożymy profesjonalną strategię komunikacji w mediach społecznościowych Twojej firmy. Określimy wszystkie priorytety działań, potrzeby Twojej firmy, docelową grupę prowadzonych działań i zrealizujemy działania, które zbudują większą wartość Twojej marki. Wszystko to w oparciu o mierzalne cele, jasne założenia i szczegółowe raporty. Zwiększymy ROI i przekonamy Cię, że media społecznościowe to doskonała forma promocji i niezawodny obszar działań.

Obsługa profilu w mediach społecznościowych

Kompleksowo zajmiemy się obsługą Twoich profili w social media. Przygotujemy profesjonalne kreacje wizualne, opublikujemy angażujące posty, które przyciągną nowych fanów oraz sprawnie zajmiemy się moderacją prowadzonych na profilu dyskusji. Bez echa nie pozostaną zadane przez klientów pytania oraz wątpliwości dotyczące Twoich usług. W naszych usługach nie znajdziesz maksymalnej ilość postów w ciągu tygodnia. Uważamy, że publikować w social media trzeba zawsze w odpowiednim momencie, a ograniczanie ilości postów nie pozwoli w 100% wykorzystać potencjału Twojego profilu.

Kampanie reklamowe

Zajmiemy się pełną obsługą prowadzonych w mediach społecznościowych kampanii reklamowych. Przygotujemy kreacje graficzne, poprawnie skonfigurujemy kampanie i sprawimy, że wykorzystasz w najbardziej efektywny sposób swój budżet reklamowy, kierując efektywną reklamę do idealnie dobranej grupy docelowej użytkowników. Wszystko to podparte szczegółowymi analizami i raportami, na podstawie których z łatwością ocenisz efekty działań i obliczysz ROI.

Strategia kryzysowa w social media

Błędy zdarzają się wszystkim, nawet Tobie. Warto ubezpieczyć się na ich wypadek i przygotować działania, które będą w stanie obronić się Twojej marce w obliczu krytyki i uratować jej dobry wizerunek. Dokładnie przeanalizujemy prawdopodobne scenariusze działania i przygotujemy Twój profil na każdą sytuację. Social media pokazały, że kryzysy wizerunkowe mogą silnie wpływać na wyniki sprzedażowe firmy oraz zniszczyć jej reputacje. Czasem szybka reakcja, stosowne wyjaśnienie i sprawne rozwiązanie problemu zaoszczędzi wiele Twojego stresu.

Social media marketing w praktyce

W social media rządzi chwila, którą za każdym razem musisz wykorzystać. Pełna obsługa Twojego profilu sprawi, że zawsze będziemy gotowi na podejmowanie działań, które będą w stanie zwiększyć potencjał i wartość Twojej marki. Czuwać będziemy nad tym prawie 24 godziny na dobę, publikując w najlepszym momencie posty, którymi podzielą setki Twoich fanów. Dzięki stałemu monitoringowi nie umknie nam ponadto żadna ważna dla Ciebie dyskusja. Nasze działania realizujemy na wszystkich popularnych w Polsce platformach społecznościowych z Facebookiem na czele. Twitter, Pinterest, Instagram, LinkedIn, a może Snapchat? Wszędzie tam znajdzie się miejsce na promocję Twojej marki. Sami przekonamy Cię, na co warto stawiać w przypadku Twojej firmy.

Jeśli chcesz wprowadzić marketing Twojej marki na nowe tory i szukasz kreatywnych, skutecznych i wymiernych działań, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dedykowany dla Ciebie plan i przestawimy wszystkie warunki współpracy. Tysiące fanów czeka, by kliknąć „Like” pod postem Twojej firmy.

DARMOWA WYCENA Zadzwoń Napisz SMS